DIAMENTOWY JUBILEUSZ KAPŁAŃSTWA
KS. ALEKSANDRA KARKOSZKI - Salezjanina
PIERWSZEGO PROBOSZCZA PARAFII WITÓW
   
    7 października o godz. 11 w Kościele Parafialnym Matki Bożej Szkaplerznej w Witowie miała miejsce wyjątkowo uroczysta Msza św. – msza jubileuszowa - 60-lecie kapłaństwa księdza Aleksandra Karkoszki. Jubilat był pierwszym proboszczem naszej parafii. Na Mszę św. przybyli licznie parafianie, przedstawiciele grup parafialnych, aby podziękować za dar kapłaństwa. Podczas Mszy św. były niesione dary, czytane do nich komentarze, a także została odczytana specjalnie na tą chwilę przygotowana modlitwa wiernych. Mszę św. ubogacał śpiew góralski. Na zakończenie nie mogło zabraknąć życzeń dla Jubilata, który nie krył wzruszenia.

Z okazji 60 rocznicy święceń kapłańskich
życzymy Tobie obfitych łask Bożych na dalsze lata kapłańskiego
posługiwania. Niech Pan Bóg obdarzy Cię zdrowiem, mocą i siłą,
 a Matka Boża Szkaplerzna niech wstawia się za Tobą o potrzebne łaski,
otaczając płaszczem swej opieki.

Joomla templates by a4joomla