Pielgrzymka po bierzmowaniu

 

    W dniu 18 maja 2016, 23-osobowa grupa młodzieży klasy III gimnazjum z naszej parafii przyjęła Sakrament Bierzmowania z rąk ks. biskupa Damiana Muskusa. Bardzo serdecznie mu za to dziękujemy. Mamy nadzieję, że Duch Święty umocni bierzmowanych swoimi darami oraz udzieli im wielu łask, aby w tym "prawie dorosłym" już życiu postępowali słusznie i mężnie oraz bronili swojej wiary. Życzymy im pomyślności i wytrwałości na dalszej drodze, aby nigdy nie zwątpili w Boga i Jego miłosierdzie.
    Z tej okazji w sobotę 28 maja 2016 odbyła się pielgrzymka bierzmowanej młodzieży pod opieką ks. Józefa Komosy oraz rodziców do Przyłękowa, gdzie obecnie pełni posługę nasz były proboszcz, ks. Krzysztof Pilarz. Szczególne wrażenie na wszystkich zrobiła grota NMP w sanktuarium na Jasnej Górce oraz drewniany kościółek w Gilowicach, który zaprojektowano w stylu zakopiańskim. Składamy serdeczne Bóg zapłać księdzu Józefowi za trud włożony w przygotowanie nas do sakramentu dojrzałości w wierze oraz miło spędzony czas w gronie przyjaciół.
Marianna Czuj

Joomla templates by a4joomla