Pielgrzymka ministrantów do Krakowa.


W dniu 01.10. 2016r.w godzinach porannych ministranci wraz z opiekunami uczestniczyli we Mszy św. w Witowie. Po zakończonej Mszy udaliśmy się na wycieczkę do Krakowa. Pierwszym punktem naszego programu było nawiedzenie Kościoła Centrum św. Jana Pawła II w Krakowie-Łagiewnikach, oraz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego również w Łagiewnikach. Następnie udaliśmy się do Centrum Miasta, gdzie zwiedzaliśmy Katedrę na Wawelu, Kościół Mariacki, św. Anny i wiele innych przepięknych obiektów sakralnych. Pogodę mieliśmy słoneczną, co sprzyjało zobaczyć wiele pięknych miejsc Miasta Krakowa, nie tracąc przy tym dobrego humoru i energii.  Niezapomniany okazał się rejs statkiem po Wiśle, który pozwolił nam zobaczyć wiele ciekawych miejsc, oraz każdy ministrant mógł zasiąść za sterem statku. Wróciliśmy do Krakowa wieczorem, zmęczeni, ale szczęśliwi, ponieważ taki wyjazd pozostaje na długo w pamięci.
Ks. Józef Komosa

Joomla templates by a4joomla