20 Niedziela Zwykła – 18.08.2019 r.

W liturgii w tym tygodniu przypada:

•    We wtorek wspomnienie św. Bernarda
•    W środę wspomnienie św. Piusa X papieża
•    W czwartek wspomnienie NMP Królowej
•    W sobotę święto św. Bartłomieja apostoła

Informacje:

•    W środę 21 sierpnia serdecznie zapraszamy na g. 19.00 Radę Parafialną na spotkanie organizacyjne do salki na plebanię.

•    Wszystkim przebywającym na wakacjach, urlopach życzymy udanego czasu odpoczynku i szczęśliwego powrotu do domu, a naszym gościom, którzy do nas przybyli życzymy zadowolenia z wakacyjnego wypoczynku.

•    W minionym tygodniu złożyli ofiary na kwiaty i sprzątali kościół: Bronisława Nędza, Danuta Krupa i Maria Słodyczka. Ofiarę na kwiaty złożyli: Marianna Bobak, Maria Nędza, Władysława Kołtaś, Teresa Kołtaś, Zofia Kołtaś i Anna Krupa. Dziękujemy im serdecznie. W tym tygodniu do sprzątania kościoła w sobotę prosimy rodziny zamieszkałe w Witowie od nr  61 do 70.

OGLOSZENIA ZEWNĘTERZNE

•    W dniu 21 sierpnia (środa od g. 9.00 do 16.00 przy Ośrodku Zdrowia w Witowie będzie można dokonać przeglądu technicznego gaśnic przeciwpożarowych. Zainteresowanych organizatorzy zapraszają..