OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELA ZWYKŁA  – 17.02.2019 r.

W tym tygodniu obchodzimy:

•    W piątek święto Katedry św. Piotra,
•    W sobotę wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika,

Pozostałe informacje:

•    Wszystkim korzystającym z wypoczynku w czasie ferii zimowych życzymy bezpiecznego i zdrowego spędzenia czasu wolnego.

•    W minionym tygodniu złożyli ofiary na kwiaty i sprzątali kościół: Barbara Koenig, Danuta Krupa, Anna Jasionek, Bronisława Nędza, Maria Słodyczka. Ofiarę na kwiaty złożyli: Teresa Koenig, Anna Krupa, Teresa Kołtaś, Zofia Kołtaś, Władysława Kołtaś, Maria Nędza. Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy. W sobotę do sprzątania kościoła prosimy rodziny zamieszkałe w Witowie od nr 61 – do 70.

OGŁOSZENIA ZEWNĘTRZNE:

•    Dzisiaj w godzinach od 9.00 – 17.00 w salce na plebanii będzie miała miejsce akcja rejestracji potencjalnych Dawców szpiku wraz ze zbiórką pieniężną. Akcja ta ma na celu po-moc choremu Adasiowi z naszej parafii. Jako potencjalni dawcy mogą się zgłaszać osoby w wielu od 18 do 55 lat.

•    Związek Podhalan w Witowie i Gmina Kościelisko zapraszają wszystkich do udziału w
X Rajdzie Rodzinnym, który odbędzie się dzisiaj. Zapisy od g. 12.00 na dole drogi wierchowej, przewidywany start o g. 13.00. Zapraszamy do udziału na nartach biegowych lub pieszo. Zachęcamy do udziału całe rodziny.

•    Sołtys wsi Witów informuje, że podatki na rok 2019 można opłacać w dni powszednie, od poniedziałku do piątku od godz. 15:00. Jednocześnie, informuję iż nakazy płatnicze trzeba odebrać do końca lutego 2019.

•    Ochotnicza Straż Pożarna, Oddział Związku Podhalan, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Społeczność lokalna Witowa serdecznie zapraszają na Zabawę Charytatywną „Razem dla Adasia”, które odbędzie się w sobotę 23 lutego o g. 19.00 w remizie OSP Witów.