Uroczystość Trójcy Przenajświętszej - 16.06.2019 r.
   
W LITURGII WSPOMINAMY:

•    W poniedziałek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego
•    W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa  
•    W piątek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi 

OGŁOSZENIA
    
•    Zakończenie roku szkolnego odbędzie się w najbliższą środę. Zapraszamy uczniów nauczycieli oraz rodziców na mszę św. o g. 9.00. następnie o g. 10.00 będzie miało miejsce uroczyste zakończenie w szkole.

•    Msza św. rozpoczynająca Uroczystość Bożego Ciała zostanie odprawiona o godz. 9.00 w kościele parafialnym. Następnie procesja eucharystyczna przejdzie w stronę Witowianki i z powrotem do kościoła. Ołtarze będą w następujących miejscach:

I ołtarz – przy Ośrodku Zdrowia,
II ołtarz – przy domu Państwa Szymusiak nr 200,
III ołtarz – przy figurce koło Pani Kułach,
IV ołtarz – przy domu Państwa Bzdyk i Folfas.

•    Procesja zakończy się w kościele parafialnym i tam na zakończenie będzie odprawiona także msza św. Prosimy mieszkańców, sąsiadów o Pomoc w przygotowaniu ołtarzy. Zapraszamy na procesję wszystkich parafian w strojach góralskich. Prosimy również poczty sztandarowe: OSP, Związek Podhalan, Zespół Szkół, Byłych Wychowanków Salezjańskich oraz grupy: LSO, kapelę góralską i Parafialną Orkiestrę Dętą. Dzieci z klasy trzeciej w strojach komunijnych. Dziewczynki do sypania kwiatów. Strażaków prosimy o niesienie baldachimu, sztandarów oraz organizację ruchem drogowym. Za wszelkie zaangażowanie i pomoc składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.    

•    Dziękujemy tym którzy we wtorek i środę myli zewnątrz nasz parafialny kościół. We wtorek było to 11 osób w środę 21. 

•    Za tydzień w niedzielę 23 czerwca w kaplicy św. Jana Chrzciciela odbędzie się uroczystość odpustowa. Pielgrzymka z Siwej Polany od Krzyża Papieskiego o g. 8.00, msza św. zostanie odprawiona na Polanie Chochołowskiej o g. 13.00. W tym dniu nie będzie mszy św. o g. 11.00 w kościele parafialnym. Serdecznie do udziału w uroczystości odpustowej zapraszamy: Kapelę Góralską, Parafian, mieszkańców okolicznych miejscowości oraz turystów i gości.

•    W minionym tygodniu złożyli ofiary na kwiaty i sprzątali kościół: Maria Szczygieł, Maria Kois, Jan Maryniarczyk, Stanisław Kois, Stanisława Obajtek, Monika Rapacz. Ofiarę na kwiaty złożyli: Józefa Kułach, Anna Kois, Aniela Rymarz. Dziękujemy serdecznie wszystkim. W tym tygodniu w sobotę do sprzątania kościoła prosimy rodziny zamieszkałe w Witowie od nr 211 do 220. 


 

  Uroczystość Trójcy Przenajświętszej - 16.06.2019 r.

    

W LITURGII WSPOMINAMY:

 

·         W poniedziałek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego

·         W czwartek Uroczo=sytość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa   

·         W piątek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi  

 

OGŁOSZENIA

    

·         Zakończenie roku szkolnego odbędzie się w najbliższą środę. Zapraszamy uczniów nauczycieli oraz rodziców na mszę św. o g. 9.00. następnie o g. 10.00 będzie miało miejsce uroczyste zakończenie w szkole.

 

·         Msza św. rozpoczynająca Uroczystość Bożego Ciała zostanie odprawiona o godz. 9.00 w kościele parafialnym. Następnie procesja eucharystyczna przejdzie w stronę Witowianki i z powrotem do kościoła. Ołtarze będą w następujących miejscach:

 

I ołtarz – przy Ośrodku Zdrowia,
II ołtarz – przy domu Państwa Szymusiak nr 200,
III ołtarz – przy figurce koło Pani Kułach,
IV ołtarz – przy domu Państwa Bzdyk i Folfas.

·         Procesja zakończy się w kościele parafialnym i tam na zakończenie będzie odprawiona także msza św. Prosimy mieszkańców, sąsiadów o Pomoc w przygotowaniu ołtarzy. Zapraszamy na procesję wszystkich parafian w strojach góralskich. Prosimy również poczty sztandarowe: OSP, Związek Podhalan, Zespół Szkół, Byłych Wychowanków Salezjańskich oraz grupy: LSO, kapelę góralską i Parafialną Orkiestrę Dętą. Dzieci z klasy trzeciej w strojach komunijnych. Dziewczynki do sypania kwiatów. Strażaków prosimy o niesienie baldachimu, sztandarów oraz organizację ruchem drogowym. Za wszelkie zaangażowanie i pomoc składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.    

 

·         Dziękujemy tym którzy we wtorek i środę myli zewnątrz nasz parafialny kościół. We wtorek było to 11 osób w środę 21.  

 

·         Za tydzień w niedzielę 23 czerwca w kaplicy św. Jana Chrzciciela odbędzie się uroczystość odpustowa. Pielgrzymka z Siwej Polany od Krzyża Papieskiego o g. 8.00, msza św. zostanie odprawiona na Polanie Chochołowskiej o g. 13.00. W tym dniu nie będzie mszy św. o g. 11.00 w kościele parafialnym. Serdecznie do udziału w uroczystości odpustowej zapraszamy: Kapelę Góralską, Parafian, mieszkańców okolicznych miejscowości oraz turystów i gości.

 

·         W minionym tygodniu złożyli ofiary na kwiaty i sprzątali kościół: Maria Szczygieł, Maria Kois, Jan Maryniarczyk, Stanisław Kois, Stanisława Obajtek, Monika Rapacz. Ofiarę na kwiaty złożyli: Józefa Kułach, Anna Kois, Aniela Rymarz. Dziękujemy serdecznie wszystkim. W tym tygodniu w sobotę do sprzątania kościoła prosimy rodziny zamieszkałe w Witowie od nr 211 do 220. 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla