OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Adwentu  – 16.12.2018 r.

Informacje:

•    OD dzisiaj rozpoczynamy nowennę do Dzieciątka Jezus, którą będziemy odprawiać na mszy św. porannej.

•    W przedsionku kościoła znajdują się świece Caritas – Wigilijne dzieło po-mocy dzieciom, a w zakrystii opłatki i kalendarze na 2019 rok. Ofiara za świece przeznaczona jest na Caritas naszej archidiecezji.

•    Zachęcamy do korzystania ze spowiedzi przez cały tydzień. Na każdej mszy św. Kapłan spowiada. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnią chwilę.

•    W minionym tygodniu złożyli ofiary na kwiaty i sprzątali kościół: Agnieszka Ratułowska, Zofia Czuj, Ewa Dyna, Janina i Jan Piczura. Ofiarę na kwiaty złożyły: Owidia Piczura, Maria Szwab i Magdalena Barnowska. Serdecznie wszystkim dziękujemy. W piątek po roratach prosimy mieszkańców Dzianisza Zagród o pomoc w udekorowaniu naszego kościoła na czas świąteczny, sprzątanie będzie w sobotę po rannej mszy św.

Ogłoszenia Zewnętrzne:

•    W dzisiejszą niedzielę odbędzie się akcja honorowego oddawania krwi na leczenie hematologiczne Adasia - ucznia Szkoły Podstawowej w Witowie, zorganizowanej przy współudziale Rady Rodziców, Grona Pedagogicznego Szkoły. Punkt pobierania krwi będzie w Szkole Podstawowej w Witowie w godzinach od 9. 00 do 13.00. Zebrana krew będzie ze szczególnym wska-zaniem dla niego oraz dla dzieci leczonych w Instytucie Pediatrii w Prokocimiu.