OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  
5 Niedziela Wielkiego Postu – 18.03.2018 r.
 
Informacje:

•    W dniu jutrzejszym 19 marca obchodzimy uroczystość św. Józefa. Składamy serdeczne życzenia wszystkim solenizantom, w sposób szczególny ks. Józefowi Komosie prosząc o potrzebne łaski i dary od świętego Patrona. Msza św. w intencji Solenizanta w poniedziałek o g. 17.00, na którą serdecznie zapraszamy.

•    Po mszach św. dzisiaj będziemy mogli złożyć ofiarę do puszki na potrzeby misji.

•    W przedsionku kościoła znajdują się baranki wielkanocne, ofiara za ba-ranki jest przeznaczona dla Caritas naszej archidiecezji.  

•    We wtorek na g. 17.30 zapraszamy na spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania młodzież z 2 i 3 klasy gimnazjum.

•    Za tydzień Niedziela Palmowa z poświęceniem palm na wszystkich mszach świętych. Niedziela Palmowa rozpoczyna Wielki Tydzień w liturgii Kościoła. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwa Triduum Paschalnego (Wielki Czwartek, Piątek i Sobota). Na Wielki Czwartek bardzo prosimy panów z Ochotniczej Straży Pożarnej oraz ze Związku Podhalan jako apostołów do ceremonii obmycia nóg podczas mszy świętej wieczornej.


•    W minionym tygodniu sprzątali kościół i złożyli ofiary na kwiaty: Danuta i Krzysztof Szeliga, Władysława Chrobak, Bronisława Szwab, Bronisława Maryniarczyk. Ofiarę na kwiaty złożyli: Franciszka Siuty, Helena Bzdyk, Katarzyna Sowa. Serdecznie wszystkim dziękujemy. Dziękujemy bardzo Różom Różańcowym oraz osobom indywidualne za ofiary składane na kwiaty do Bożego Grobu. W tym tygodniu w sobotę prosimy do sprzątania rodziny z Witowa od nr 91 – do 100.

Ogłoszenie Zewnętrzne:  

•    Siostry Córki Bożej Miłości zapraszają dziewczęta z klasy 7 oraz gimnazjum i starsze w najbliższą niedzielę 25 marca na spotkanie o godz. 14.0 do domu Sióstr.Joomla templates by a4joomla